alt=Перевезення зернових вантажів⇒ ЗАЯВКА ОНЛАЙН

по території нашої країни та країн ближнього зарубіжжя особливо затребувана у сільськогосподарських регіонах. Отже, зерновози (хопери) використовуються для доставки жита, пшениці, бобових та ячменю з поля на елеватор або в місця їх зберігання чи переробки.

Основна особливість зернових культур як сипучого вантажу – це невелика маса кожної окремо взятої ланки. Тобто,  існують втрати та вивітрювання через бортові не герметизовані шви. Іншими словами, висипається при доставці автотранспортом на великі відстані. Щоб уточнити, вони можуть становити близько десятої частини вантажу.

Внаслідок перевезення зернових вантажів вагонами є найбільш оптимальним.

Цікаві факти

Вартість транспортування зерна при цьому стає більш рентабельною і не поступається під час перевезення іншим видам транспорту. З іншого боку, важливим фактором є також окислення вологих зерен у процесі зіткнення з металевими частинами кузова автомобілів. Тобто необхідність провітрювання зерен. Які абсолютно суперечать вимогам, що пред’являються до герметизації кузова. Підіб’ю підсумок, тому що з цієї причини більшість вантажовідправників вважають за краще транспортувати зернові вантажі саме із зерновозами. Внаслідок, псування та втрату продукції можна значно мінімізувати.

Крім цього, сипкий вантаж повинен не тільки “насипатися” легко до складу, але і так само з нього розвантажуватися.

Коротше, перевезення зернового вантажу на сьогоднішній день є одним із затребуваних вантажоперевезень. І як наслідок, пов’язано це з розвитком сільського господарства та експортом продукції.

Перевезення зернового вантажу по Україні, так само, по СНД та Європі

Організація доставки зернових культур, перш за все, повинна доручатися компаніям, які ідеально знаються на подібних тонкощах. Тобто професіоналам. Саме вони зможуть підібрати тип вагона, що найбільш підходить для продукції. І внаслідок розробивши спеціальний маршрут. І в результаті, завдяки якому доставка вантажу стане максимально вигідною і зручною.

Перевезення за допомогою зерновозів є найоптимальнішим способом транспортування. Так як можуть захистити вантаж практично зі стовідсотковою гарантією від всіляких шкідливих впливів навколишнього середовища на великих відстанях.

Переваги.

Імпортери та експортери зернових, як і виробники сільськогосподарської продукції, заздалегідь планують перевезення. Так як швидкість та обсяги доставки є дуже важливим фактором. Тому перевезення зернових вантажів є одним із пріоритетних сфер діяльності нашої компанії. І ми готові здійснити транспортування зернових найбільш оптимальним для клієнта способом і за конкурентними цінами.