alt=
Залізничні вантажоперевезення піввагонами обумовлюються перевезенням вантажів насипних, скло, мінеральних добрив, щебінь, вугілля, металобрухт певному типі вагона.
⇒ОНЛАЙН ЗАЯВКА на напіввагон
Особливості конструкції піввагона.

По-перше, те, що відрізняє напіввагон від інших типів вагонів, так це те, що кузов піввагона в основному не має даху (але є і моделі зі знімним дахом). Отже, це забезпечує зручність, отже, навантаження і вивантаження вантажів. Так само, напіввагон може мати розвантажувальні люки в підлозі так і розкриваються торцеві стінки, і нарешті, глухий кузов. А так само, верхньому лівому передньому і задньому куті встановлюється скоб трап для того, щоб можна було потрапити всередину. І на завершення, вантажопідйомність, як правило, становить 69 тонн. Норматив часу завантаження піввагона — не більше 50 хвилин.

Піввагони поділяються на:

Люкові — як правило оснащені розвантажувальними люками в підлозі а так само бічними дверима (або без дверей)

Глуходонні — як правило, вагони з кузовом без люка та дверей (глухий кузов), які служать для перевезення насипних вантажів із розвантаженням на опрокидывателях. Але є і винятки, коли ними перевозять і не сипкий вантаж. А інші види вантажу, з навантаженням зверху. Популярно так само використання цих піввагонів в контейнерних перевезеннях.

Оформлення піввагонів.

У залежності від транспорту і типу вантажу, а також виду перевезення(транзит, імпорт чи експорт) тип та кількість документів, які згодом будуть відрізнятися. В результаті, якщо Ви не володієте достатнім досвідом в отриманні всіх необхідних висновків і дозволів. Як правило, ви можете дуже легко заплутатися. І із-за невірно оформлених документів понести збитки. Некоректність митного оформлення продукції не дозволяє випускати її в продаж. І як наслідок, ваш вантаж можуть залишити на державному складі.А можливо, що і відправити за зворотньою адресою. Отже при незнанні всіх особливостей, щось упустити з виду дуже легко.

Митні брокери.

Митне оформлення вантажів в нашій країні збільшується вже не перший рік з-за зростання економіки . Отже, це є одним з пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії. З тієї причини що,знання багатьох нюансів і, досконало, законодавчої бази. А так само постійний моніторинг всіх внесених змін, і в кінцевому підсумку великий досвід роботи, дозволяють нашим співробітникам заощадити ваші кошти і час.

Оформлення документації для вивезення продукції за кордон також має свої нюанси. У той же час, в України є свої особливості оформлення. Які відрізняють її від інших країн. Для безперебійної роботи та отримання товару іноземним партнером. Слідстві, без будь-яких складнощів, необхідно подбати оформленням більшості документів за місцем відправлення вантажу.

Наша компанія може запропонувати своїм клієнтам послуги з оформлення:

По-перше сертифікатів відповідності та походження.

По-друге листів.

По-третє висновків ТПП: по вартості і коду.

По-четверте дозволів служби безпеки і Мін екології.

І так само висновків з енергозбереження.

Відміток дозвільних на товарно-супровідній документації.

Висновків гемологічного центру та санітарно-епідеміологічної служби.

Крім описаних вище послуг ми також можемо запропонувати Вам:

1) І відправку і прийом вантажу з допомогою залізничного транспорту в критих і напіввагонах.

2) і так само страхування вантажів.

3) Як правило, збереження вашого вантажу з веденням всієї необхідної звітності і складського обліку.

4) І так само розвантажувально-навантажувальні роботи в(з) будь-якого виду транспорту.

5) І нарешті розробку найбільш оптимальної логістичної схеми для транспортування продукції.

Залізничні вантажоперевезення піввагонами це наш профіль