Рефрижераторні залізничні вантажоперевезення.⇒ЗАЯВКА ОНЛАЙН
alt=

Перевезення вантажів, яка потрібна в особливих умовах, перш за все, є дуже важливим завданням. З цієї причини, рефрижераторні залізничні вантажоперевезення з особливими режимами, внаслідок, вважається єдино правильним варіантом. По-перше, для збереження якості, по-друге, свіжості продукції, слідуючи до пункту розвантаження. Перш за все, в цю групу потрапляють швидкопсувні товари, продукція для парфумерії, так і фармакології, отже, і інші класи товарів. На закінчення підведу підсумок, наша компанія здатна впоратися з перевезенням будь-якої партії товарів, навіть особливо великої.

В процесі перевезення квітів, продуктів, вакцин та інших товарів, як правило, необхідно максимально дотримуватися спеціально розроблених стандартів. Після цього, повинен контролюватися не тільки температурний режим. А і точно так само, дотримуватись норм санітарії і крім того необхідного рівня вологості. Для дотримання даних вимог наприклад, використовують сучасним обладнанням. Перш за все, здатне забезпечити температуру від -1 до -5 градусів, Точно так само, охолодження від 0 до +15 градусів і на закінчення, і глибоку заморозку з відміткою менш -6 градусів.

Рефрижераторні залізничні вантажоперевезення припускають етапів.

А саме:По-перше, розрахунок найбільш вигідної для замовника маршруту.
Точно так само, оформлення всіх необхідних документів.
Крім того, підготовка до відправки швидкопсувного товару.
Після цього, швидке відправлення вантажу до місця кінцевого значення.
Точно так само, дотримання температурних режимів у процесі транспортування.
І на завершення, своєчасне відвантаження товарів одержувачу

Рефрижераторні залізничні вантажоперевезення,головні достоїнства:

Основною перевагою рефрижераторного типу перевезень вантажу є збереження при транспортуванні на великі відстані споживчих властивостей товару.

З кожним днем подібні вантажоперевезення стають все популярнішими, так як торгівля між державами лише набирає обертів. Тому кожна держава зацікавлена в зміцненні торговельних відносин з сусідами шляхом відправки продукції на багато тисяч кілометрів.

Рефрижераторні ж/д вантажоперевезення володіють рядом особливостей:

1) Можливістю транспортування вантажу будь-якого виду, тоннажу, консистенції і габаритів.

2) Мінімальним рівнем транспортних витрат.

3) Широтою вибору ємностей для перевезення.

4) Фактично необмежений доступ товару в будь-який куточок земної кулі.

5) Можливість скорочення на всьому шляху проходження вантажів перевалочних процедур.

6) При необхідності існує можливість монтажу додаткового обладнання.

Крім усього цього, транспортування рефрижераторного типу може проводитися при будь-яких погодних умовах. Чого не можна сказати про перевезення з допомогою автомобілів, літаків або кораблів.

Тому, наша компанія допоможе зробити рефрижераторні вантажоперевезення по Україні, країнам СНД, Балтії та Європи на найвищому рівні.

Так як дбає про дотримання правил перевезення та санітарних стандартів вантажів, що вимагають специфічного температурного режиму.