alt=

Перевезення негабаритних вантажів залізницею характерезується таким словом –  негабарит.

А саме, вантажоперевезення транспортерами і платформами.

⇒ ОНЛАЙН ЗАЯВКА⇐
Поняття негабаритних вантажів.

Негабаритним як правило, є промислові агрегати. Такі як будівельні вузли і частини транспортного або важкого машинобудування з великими габаритами. В результаті, будь-який предмет, який має довжину понад 22 метрів, висоту понад 4 метрів і ширину не менше 2 метрів 60 сантиметрів “вважається негабаритним.

Безпека.

Крім цього, значущою є і стійкість продукції. І важливо, правильно розробити схему навантаження. Яка, в результаті, забезпечить безпеку при перевезенні вантажу. З цієї причини перевезення негабаритного вантажу повинна проводитися компанією професіоналом. Внаслідок, компанією яка зможе врахувати всі нюанси для максимально безпечного перевезення.

Транспортування.

Правильно транспортувати негабарит – це досить-таки складна логічна задача, яка потребує побудови найбільш оптимального маршруту. І як правило, призводить до збереження вантажу і безпеки, іншими словами, організувати перевезення на максимально високому рівні.

І логічно, що транспортування негабаритного вантажу залізничним транспортом, перш за все, вважається одним з найбільш популярних вантажоперевезень.

Переваги.

До переваг негабаритних перевезень за допомогою залізниці можна віднести наступне:

1) По-перше, середньорічний обсяг транспортування негабариту за допомогою залізниці на сьогоднішній день перевищує кілька мільйонів тонн.

2) Отже, прийнятна ціна транспортування однієї одиниці продукції, в результаті, гарантована тягової здатністю локомотива.

3) А так же, магістралі мають велику протяжність, характеризуючись великою пропускною здатністю.

4) Такий вид перевезення стає все більш затребуваними в різних сферах виробництва. В результаті великої вантажопідйомності даного транспорту.

5) А так же, для даного транспорту митні процедури виконуються набагато швидко.

6) І ще одним плюсом є фіксований час відправки вашого вантажу і отже його прибуття.

7) І перш за все широкий вибір рухомого складу. Наприклад, платформи, фітингові платформи і транспортери.

8) Отже, зіпсувати або втратити свій товар при такого типу перевезеннях, на відміну від транспортування за допомогою водного, повітряного і автотранспорту, практично неможливо. .

9) І на закінчення, з вагонів набагато простіше перевантажувати продукцію.

Таким чином, перевезення негабаритних вантажів залізницею є специфічним типом вантажоперевезення, яке вимагає особливого підходу.

А також попередньої підготовки, без якої здійснення транспортування неможливо.

І підвівши підсумок статті, логічно, що найбільш раціональним вибором для перевезення негабаритного вантажу, перш за все є залізничний транспорт.