Транзитом є митний режим, відповідно до якого транспортний засіб і товари переміщуються між парою митних органів або в межах зони діяльності одного будь-якого митного органу під безпосереднім контролем митниці без будь-якої експлуатації даної продукції і транспортного засобу на митній території нашої країни.

Всі товари, що переміщуються за допомогою транзиту, зобов’язані:

1) Не експлуатуватися на території нашої держави ні з будь-якої іншою метою, крім транзиту.

2) Перебувати в стабільному стані, крім змін, які можуть виникнути через природне зношування або втрати при адекватних умовах зберігання і транспортування.

3) У випадках, які визначаються законодавством України, пересуватися по території країни з перебувають в наявності дозволом на транзит, що видаються уповноваженими відповідними органами.

4) доставляє митним органом в строки, що визначаються згідно з чинним в країні нормативам на транспортування продукції, виходячи з типу маршруту, транспорту, відстань до пункту кінцевого призначення та інших умов перевезення.

5) У випадках, які визначаються Кабінетом Міністрів країни, пересуватися по встановленим дорогах і маршрутах.

Україна розташовується в безпосередньому центрі Європи, а також володіє власним виходом до моря, за рахунок чого вважається сполучною ланкою між азіатськими і європейськими країнами. Перевезення транзитного типу за допомогою залізниці через цю територію на сьогоднішній день є найбільш раціональним маршрутом доставки вантажу. Близько чверті всіх транспортувань з Азії в Європу і навпаки здійснюється саме через нашу країну. Процес доставки при цьому транзитної продукції по країні, в порівнянні з перевезеннями внутрішніми, має свої особливості, розуміння і знання яких є запорукою швидкого, успішного і безпроблемного транзиту.

Міжнародна транспортування транзитного вантажу є спеціалізацією і компетенцією нашої компанії, що володіє ідеальною репутацією і величезною популярністю на ринку. Співпрацюючи з нашою компанією, клієнт отримує наступні переваги:

  1. Почуття спокою за процес транспортування вантажу за допомогою залізничного транспорту в міжнародному сполученні.
  2. Можливість отримання відповіді на будь-яке питання від наших менеджерів, які допоможуть розбиратися в нюансах і тонкощах організації транзитного перевезення, підбираючи найоптимальніший варіант для доставки Вашого вантажу.
  3. Привабливу вартість при високому ступені якості сервісу.
  4. Повний пакет документації згідно з чинним законодавством України до відшкодування ПДВ.