alt=

Перевезення насипних вантажів.

⇒ОНЛАЙН ЗАЯВКА⇐

Умовно насипні вантажі можна розділити на пару категорій, а саме:

навалочні матеріали, для розвантаження і навантаження яких необхідне використання спеціальної техніки. А саме, самоскидів і екскаваторів;
насипна продукція, для якої характерна однорідність і велика сипкість. Як правило, до цього типу можна віднести зернові, пісок і подібні. Які вантажать конвеєрами.

І навалочні та насипні вантажі мають ідентичні правила перевезення:

1) Заборона здійснення завантаження в форми “гірки” для уникнення розсипи. У слідстві, товар розподіляється по всій площі ємності рівномірно.

2) Дотримання неухильно швидкісного режиму. А також перевезення вогненебезпечних вантажів в специфічних умовах. Що запобігає загоряння вантажу внаслідок сили тертя.

3) Так само, заборонено здійснення завантаження вище рівня верхнього краю бортика.

4) Обов’язково накриття вантажу брезентом або іншим матеріалом під час руху.

Цей перелік правил є лише невеликий вичавкою з правил, яких слід дотримуватися. А тому будь-яка транспортування насипного вантажу потребує індивідуального підходу. І як до транспортного засобу, так і до швидкості пересування.

Перевезення насипних вантажів по Україні, СНД, Європі

Транспортування сипучого вантажу має масу особливостей, які при перевезенні потрібно враховувати. З цієї причини доставка насипних, сипучих, а також навалювальних вантажів повинна бути довірена тільки професіоналові. Так як лише він зможе врахувати всі можливі нюанси.

На сьогоднішній день великою кількістю компаній пропонуються пов’язані з вантажоперевезеннями послуги. У перелік яких включаються також доставка піску і насипних вантажів. Однак далеко не кожна фірма зможе з цієї, безумовно, важливим і відповідальним завданням впоратися. Найкращим варіантом стане вибір компанії, що володіє відмінною репутацією в даній сфері. А також масою позитивних відгуків. Саме таким надійним партнером і є наша компанія ExFer. Яка займається перевезеннями вантажів не тільки в Україні, а й іншим країнам. Отже, нашими фахівцями ще під час підготовки транспортування вантажу проводиться детальна підготовча робота. Яка враховує всі, навіть найбільш незначні на перший погляд, нюанси. Тому ми маємо можливість запропонувати своєму клієнтові найоптимальніші рішення для транспортування сипучих вантажів. Це можуть бути готові рішення або ж індивідуальні проекти.