alt=
Перевезення швидкопсувних вантажів. ⇒ ОНЛАЙН ЗАЯВКА

Швидкопсувними вважаються ті вантажі, які обумовлені втратою своїх первинних властивостей при неправильному транспортуванні. Іншими словами псування після закінчення певного проміжку часу. Для уникнення подібних прикрих моментів потрібно дотримуватися ряду правил. А саме, слідувати правилам перевезення необхідних вантажів в потрібних спец режимах.

До потребують спеціальної температурі відносять в основному продукти рослинного і тваринного походження. У тому числі живі рослини і насіння. Тому, перевезення подібного типу вантажів повинна проводитися в замороженому або злегка охолодженому стані. Як правило, для того, щоб знизилася інтенсивність протікання біохімічних процесів. Транспортування продуктів, специфічного температурного режиму за допомогою залізниці краща для наступних категорій товару: риба, м’ясо, молочні продукти та овочі. Отже, ті які можна перевести рефрижераторами, а також різноманітних консервів і напоїв.

Перевезення швидкопсувних вантажів це таке перевезення. На яку можуть вплинути наступні фактори:


Тара та упаковка.
Підготовка транспорту.
Проміжок часу, в який здійснюється перевезення. У тому числі і період перебування на складах на зберіганні.
Способи розвантаження і навантаження.
Стан товару перед його транспортуванням.
Санітарно-гігієнічні характеристики вагона для продуктів, які перевозяться.
Сезонні і кліматичні умови.
Методи розміщення при зберіганні і доставці.

До перевезення харчових швидкопсувних вантажів ідентичні вимоги. Як у випадку автомобільних перевезень, так і в разі залізничних.

Для максимально ефективної доставки вантажу необхідно дотримуватися наступні кроки:

1) Перевірка кількості і якості товару при відправленні.

2) Підготовка необхідної документації.

3) Обстеження якості складу, в якому планується перевозити товар. А також тари, в яких безпосередньо буде знаходитися продукція. А саме на предмет відсутності запахів, цілісності конструкції і справності холодильної установки.

4) Спостереження за правильністю навантаження.

5) Твір установки потрібного температурного режиму, а також показників вологості і складу повітря та вентиляції.

6) Дотримання термінів транспортування.

7) Здійснення навантаження за всіма правилами.

При дотриманні всіх необхідних правил, ваш вантаж буде огороджений від переохолодження, перегрівання, появи запаху, пересихання, замерзання, фізичного пошкодження, освіти неприємного присмаку, гниття, посиленого процесу бродіння, а також псування упаковки або втрати товарного вигляду.

Для транспортування швидкопсувного вантажу потрібно розробити спеціальні організаційні заходи, які будуть здійснюватися згідно з розробленим планом, що враховує номенклатуру всіх перевезених даними складами продуктів.

Як висновок, стає зрозуміло, що перевезення швидкопсувних вантажів з компанією “ЕксФер” надійна.