Перевезення негабаритних вантажів залізницею характеризується таким словом – негабарит.
А саме, вантажоперевезення транспортерами та платформами.
⇒ ОНЛАЙН ЗАЯВКА⇐
Поняття негабаритних вантажів.
Негабаритним зазвичай є промислові агрегати. Такі як будівельні вузли та частини транспортного або важкого машинобудування з великими габаритами. В результаті, будь-який предмет, який має довжину понад 22 метри, висоту понад 4 метри і ширину не менше 2 метрів 60 сантиметрів” вважається негабаритним.
Безпека.
Крім цього, значущою є і стійкість продукції. І важливо правильно розробити схему навантаження. Яка, в результаті, забезпечити безпеку при перевезенні вантажу. З цієї причини перевезення негабаритного вантажу повинно проводитись компанією професіоналом. Внаслідок цього, компанією яка зможе врахувати всі нюанси для максимально безпечного перевезення.
Транспортування.
Правильно транспортувати негабарит – це досить складне логічне завдання, яке потребує побудови найбільш оптимального маршруту. І як правило, призводить до збереження вантажу та безпеки, іншими словами, організувати перевезення на максимально високому рівні.
І логічно, що транспортування негабаритного вантажу залізничним транспортом, перш за все, вважається одним із найпопулярніших вантажоперевезень.
Переваги.
До переваг негабаритних перевезень за допомогою залізниці можна віднести наступне:
1) По-перше, середньорічний обсяг транспортування негабариту за допомогою залізниці на сьогоднішній день перевищує декілька мільйонів тонн.
2) Отже, прийнятна ціна транспортування однієї одиниці продукції, в результаті гарантована тяговою здатністю локомотива.
3) А також, магістралі мають велику протяжність, характеризуючись великою пропускною здатністю.
4) Такий вид перевезення стає все більш затребуваним у різних сферах виробництва. Внаслідок великої вантажопідйомності цього транспорту.
5) А також, для цього транспорту митні процедури виконуються набагато швидко.
6) І ще одним плюсом є фіксований час відправлення вашого вантажу і отже його прибуття.
7) І насамперед широкий вибір подвижного складу. Наприклад, платформи, фітингові платформи та транспортери.
8) Отже, зіпсувати чи втратити свій товар при такому типу перевезеннях, на відміну від транспортування за допомогою водного, повітряного та автотранспорту, практично неможливо. .
9) І на закінчення, з вагонів набагато простіше перевантажувати продукцію.
Таким чином, перевезення негабаритних вантажів залізницею є специфічним типом вантажоперевезення, що потребує особливого підходу.
А також попередньої підготовки, без якої здійснення транспортування неможливе.
І підвівши підсумок статті, логічно, що найбільш раціональним вибіром для перевезення негабаритного вантажу, перш за все є залізничний транспорт.