alt=

Негабаритні залізничні перевезення від компанії ЕксФер.

ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ

Такого виду перевезення, характеризуються переміщенням вантажів і деталей обладнання на великі відстані. Що вигідно відрізняє їх від перевезень автотранспортом.

Для транспортування подібного вантажу, як правило. По-перше підбирається необхідні тип платформи або транспортера. По-друге розробляється схема навантаження. В якій враховані всі розміри і різні нюанси вантажу, що перевозиться. І згодом перевіряється контролюючими органами.

Менеджери компанії ЕксФер допоможуть вам реалізувати дане перевезення на вищому рівні. А саме за мінімальні терміни за оптимальною ціною. І незаперечно, технологічно безпечно.

Як правило, найчастіше, перевозять вантажі підприємств важкого машинобудування, агрегатів і деталей для гідро і електростанцій. А також сільськогосподарської техніки.

При автоперевезення великогабаритних, а так же, великовагових вантажів .Необходімо враховувати безліч вимог. А саме, пропускну здатність (стан доріг) і обмеження транспортний розв’язок. А також враховується безпеку вантажу, що перевозиться. Так як транспортування подібних негабаритних вантажів. По-перше, можуть обмежуватися розмірами і вантажопідйомністю мостів. По-друге, габаритними розмірами отвору тунелів. І нарешті, наявністю залізничних переїздів і ліній електричних передач. А так же залежить навіть від погодних умов і сезону.

Тому, негабаритні залізничні перевезення вигідно відрізняються від перевезення негабариту автотранспортом.

Наша компанія буде рада плідній співпраці в цьому напрямку.

Дізнатися вартість ви можете оформивши онлайн заявку на нашому сайті.

Або зв’язатися з нашими менеджерами по електронній пошті або телефону.

e-mail: info@exfer.com.ua

+38 (044) 332-60-61

+38 (044) 222-60-81