alt=

Замовити залізничну платформу за допомогою ОНЛАЙН ЗАЯВКИ.

ЗАМОВИТИ ПЛАТФОРМУ

Для найбільш точного прорахунку, необхідно заповнити всі обов’язкові поля. І тоді замовити ЖД вагон платформу ви зможете по найбільш вигідною вартості. Платформи як і транспортери, використовуються для перевезення негабаритних вантажів. Але мають ширшу застосовність. Так як за допомогою вагонів платформ можна перевозити ще й контейнерів, металопрокату та багатьох інших позицій.

Платформи існують декількох типів. А саме, універсальні (які служать для перевезення всіляких товарів і агрегатів великої ваги і (або) габариту). І так само, спеціалізовані (які перевозять вантажі певного типу).

Різниця між типами платформ.

Універсальні вагони платформи, оснащені потужною металевою рам. На яку, лягати дерев’яний або дерево-металевий підлогу. Також вагон платформа оснащена відкидними бортами, зробленими зі сталі. Які, прикріплені з боку і з торця. Основа підлоги платформи посилена додатковими металевими балками. Борти з торця, якщо їх відкрити, служать переїзним містками для завантаження техніки самоходом. При перевезенні на платформі допускається як розподілене по платформі вантаж. Так і сконцентрований в центральній частині (до сорока п’яти тонн на платформі довжиною три метри і шістдесят тонн на вагоні платформі довжиною 4,3 м.).

Спеціалізовані вагони платформи, як правило, не мають бортів, а а є і такі які небезпідставно статі. Ці платформи обладнуються спец. пристосуваннями для швидкого і надійного кріплення продукції при перевезенні та прискорення вантажно-розвантажувальних робіт. До спеціалізованих, відносяться ті платформи, які служать для перевезення великовантажних контейнерів, лісоматеріалів, автомобілів.

Розміри польного покриття для стандартної платформи: 2,87 × 13,3 м, площа підлоги – 36,8 м². Корисна вантажопідйомність платформи: 60-75 тонн. Максимальна висота вантажу становить – 2,6 м (висота з платформою до 4 м), при перевезенні негабаритів становить – до 3,9 м (до 5,3 м).